Kurumsal

   
     

Aslan-er Gıda San.Tic.Ltd.Şti 2000 yılında İzmir Bornova’da Türkiye’nin sayılı Üniversitelerinden Ege Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan Gıda Mühendisliği yanında bulunan  Gıda Cafe  ile başlayan hizmet sektöründeki kantin,kafeterya ve restaurant işletmelerindeki ilk adım  daha sonra sırası ile Ziraat Fakültesi kafeteryası Ziraat Cafe, Fen Fakültesi kafeteryası E-Cafe, işletmeleri olarak devam etmiş, ve 2010 yılında Aydın bölgesinde  Adnan Menderes Üniversitesi kampüsü  Adü Arş. Ve Uyg. Hastanesi kantini a-cafe, Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi kantini ve  son olarak da işletmelerimize Aydın Aytepe mesire alanında bulunan Aytepe Cafe&Restaurant katılmıştır.

             2015 yılında Aydın bölgesindeki  projelerine  arasında Aydın Nazilli bamboo avm de ve aydın merkezde Simit Saray ları satış noktası çalışmalarını başlatmış olup  aydın bölgesi için Aslan-er Gıda olarak hizmet etmeye devam edip İzmir Bölgesi için A KUMANYACILIK Catering San Tic. Ltd. Şti.ni bünyesine katmıştır.

              Aslaner Gıda’nın geçmiş yıllardaki girişimleri arasında yaz dönemlerinde Gümüldür Askeri Hava Kampı, Aliağa Pektim Çayağzı Dinlenme Tesisleri de yer almıştır.

            Şirketimiz kalite, hizmet anlayışı ve çalıştığı firmalar yönünden büyük bir deneyim ve birikimi yansıtmaktadır. İşletmekte olduğumuz kafeteryalarımızda Ar-ge departmanı damak zevkini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmakta ve her geçen gün yeni lezzetleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

             Bunun dışında  diğer aile bireylerine ait kardeş kuruluşlar olan  Dasek İnşaat San.Tic.Ltd.Şti ve Söke’de bulunan Ema Madencilik A.Ş.’ne destek vermiş olup Ege Bölgesi’nde asfalt yol, konkasör şantiye ve tesisleri ile adını ön plana çıkarmışlardır.

             Deneyimli personeli ve ustaları ile sürekli Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği tarafından denetlenerek kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemektedir. İşletmelerimiz İSO 9001:2000,İSO 22000:2005,OHSAS 18001:1999 belgelerini  almaya hak kazanmış olup bu bölge Gıda Mühendisliği tarafından pilot nokta olarak seçilmiş  olup bunun sevincini ve gururunu taşımaktadır.

DİLEK ŞİKAYET FORMU

Ad Soyad :
Email :
 
Telefon :
Adres :
 
Not :